Web sitemize hoşgeldiniz.

Baskılı Kupa Bardak

Baskılı kupa bardak sevdiklerinize küçük ama anlamlı bir hediye almak istiyorsanız çok doğru bir seçim olacak. Hem fiyat olarak uygun hem de anlamlı olan bu kupa bardakları herkes çok beğenecek. Tüm özel günlerde bu kupa bardakları tercih edebilirsiniz. Bu tarz bir kupa bardak yaptırmak istiyorsanız mağaza mağaza gezmenize gerek dahi yok. Online olarak satış yapan çok sayıda hediyelik eşya satan site isteğiniz doğrultuda düz kupalara baskılar yapıyor. Dilerseniz kendi hazırladığınız bir tasarımı, fotoğrafınızı, isminizi baskı yaptırabilir dilerseniz de hazır baskılı kupa bardaklara kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Birbirinden harika fikirleri buluşturup güzel tasarımlı kupa bardaklar meydana getirin.

Baskılı Kupa Bardak Modelleri ve Nerelerde Yaptırılır?

Baskılı kupa bardakları pek çok internet sitesi üzerinden de yaptırabileceğiniz gibi hediyelik eşya satan mağazalarda veya fotoğrafçılarda da yaptırabilirsiniz.

  1. Fotoğraf baskılı kupa bardaklar; En çok tercih edilen kupa bardak modeli. İstediğiniz bir fotoğrafı kupa bardak üzerine baskı yaptırıyorsunuz ve sevdiğiniz insanlara hediye ediyorsunuz. Sihirli bardaklar gibi seçenekleri de olan bu tarz kupa bardaklar hoş bir hediye önerisi olur.
  2. İsimli, hazır tasarım veya kendi tasarımınız kupa bardaklar; baskılı kupa bardaklar sadece fotoğraflar ile değil dilediğiniz şekilde yapılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz modeli ulaştırın ve modeliniz baskılı kupa bardak üzerinde yerini alsın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ