Web sitemize hoşgeldiniz.

Babalar Gününe Özel Hediyeler

Erkekler için alınacak hediyelik eşya seçenekleri bayanlara göre genel olarak daha azdır. Özelikle babalar gününde alınan hediyelik ürün çeşitleri klasik ve sınırlıdır. Bu nedenle farklılık yaratmak ve babanız değeli oluğunu göstermek için farklı tasarımlarda ürünler seçebilirsiniz. Hediyelik eşya seçerken babanızın günlük hayatta kullandığı eşyalar ya da kullanabileceği eşyaları seçebilirsiniz.

Sigara Kullanan Babalar İçin Neler Alınır?

Babalar gününde hediye seçiminde zorlanıyorsanız sigara aksesuarları seçebilirsiniz. Günlük hayatta sigara kullanan babalar için farklı tasarım ve modellerde çakmak, sigara tabakası, küllük seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında dekoratif ya da kullanabileceği pipo, puro gibi tütün araçları tercih edebilirsiniz.

Sigara aksesuarları üzerinde babanızın adını yazdırabilir ve daha özel bir hediyelik eşya seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Sigara tabakası ve zippo çakmak üzerine lazer veya baskı yöntemi ile yapılan yazılar kolay bir şekilde çıkmaz ve kalıcı bir hediyelik eşya haline gelebilir. Zippo ve sigara tabakalarında kullanılan malzemeler ile ürün kalitesini ve değerini artırabilirsiniz. Gümüş seçeneklerinin yanında gerçek deri ürünleri ile kaplanan sigara aksesuarları en çok tercih edilen hediyelik eşyalardır.

Babalar Gününde Neler Alınır?

Babanız için günlük yaşamında kullanabileceği gömlek, ceket, saat, cüzdan, kemer, kol düğmesi, ayakkabı, erkekler için özel çantalar, kravat ve kravat iğnesi, tesbih, parfüm, taraş takımı gibi eşyaları hediye edebilirsiniz.

Masa başında çalışan babalar için isminin yazılı olduğu masa isimlikleri, kartvizitlik, kalem ve kalemlikler, bardak gibi eşyalar tercih ediliyor.

Farklı bir hediyelik eşya seçeneği isteyenler için kişiye özel olarak yapılan tavla ve satranç takımları bulunuyor. İnternet ve sosyal medya sayfaları ile iletişime geçerek sahip olabileceğiniz bu oyunların bulunduğu kutular üzerine isim yazdırabilirsiniz. Ahşap kuru içerisinde bulunan tavla ve satranç taşlarını dilerseniz cam, metal ve ahşap ürünlerden yaptırabilirsiniz. Dekoratif olarak da kullanılan ürünler özel bir hediye seçeneğidir.

İlginç ve komik bir babalar günü hediyesi için Oscar ve plaket ödülleri üzerine yılın en iyi babası yazdırabilirsiniz.   Baskılı yöntemler ile yastık kılıfı ve bardak üzerinde dilediğiniz şekil ve resimleri kullanabilirsin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ