Web sitemize hoşgeldiniz.

Antika Sigara ağızlık çeşitleri

Özellikle koleksiyonerler tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan antika sigara ağızlık çeşitleri katran ve nikotin emilimini azaltırlar. Sigara kullanımı son yüzyılda artan bir grafik göstermiştir. Ağızlık konusu kimi bireyler için hassasiyet gösteren bir konudur. Bu bireyler en kaliteli ağızlık modellerine ulaşabilmeyi arzu ederler. Sigara ağızlıkları arasında hediyelik olarak düşünebileceğiniz modeller de bulunmaktadır. Antika sigara ağızlık çeşitleri ile tütün kullanıcısı olan sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz. Antika ağızlıklar ve pipo modelleri diğer sigara aparatlarından çok daha pahalı ürünlerdir. Piyasada bulunan ağızlık çeşitlerinin fiyatları 30-150 Türk Lirası arasında farklılık göstermektedir. Piyasadaki en iyi sigara ağızlık çeşitleri Denicotea markası tarafından üretilmektedir.

Gül Ağacı İşlemli Sigara Ağızlıkları

Gül ağacı desenli sigara ağızlıkları koleksiyonerler tarafından sıkça tercih edilmekte olan ürünlerdir. Piyasada bulunan gül ağacı ağızlıklar astronomik rakamlara satılmaktadırlar. Tütün aksesuarı meraklıları ve lüksü sevenler için bu ağızlıklar idealdir. Gül ağacından yapılan işlemeli ağızlık modelleri yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Gül ağacı, tütün içerisinde bulunan zararlı maddeleri büyük oranda emmektedir. Bu ürünlerde kalıcı metal filtreleri bulunmaktadır. Bu sebeple bu ürünleri uzun süre boyunca temizleyerek kullanabilirsiniz. Bayan sigara ağızlıkları ve erkek sigara ağızlıkları farklı tasarımlara sahiptirler. Piyasada her estetiğe hitap edebilecek olan sigara ağızlık çeşitleri bulunmaktadır. Kehribar sigara ağızlığı çeşitleri de piyasada bulunan lüks ağızlık modelleri arasında yer almaktadırlar.

Slim Sigara Filtreleri Ve Ağızlıkları

Slim sigara filtresi ve slim sigara ağızlık çeşitleri farklı boyutlarda üretilebilmektedirler. Slim sigaralar için üretilen ağızlıkların kalınlık dışında diğer ağızlık modelleri ile herhangi bir farkları bulunmamaktadır. 6mm sigara ağızlıkları genellikle standart kalınlıktaki sigaralarda kullanılırken 6mm altındaki ağızlıklar slim sigara çeşitlerinde kullanılmaktadır. Mentollü sigaralarda mentolün öldürülmemesi üzere özel sigara ağızlıkları ve filtreleri kullanılmaktadır. Slim sigaralarda kullanılmakta olan ağızlık ve filtrelerin boyutları özenle üretilmelidir. Slim sigara için fazla geniş olan ağızlık ve filtreler, sigaradan duman gelmemesine neden olacaklardır. Piyasadaki ağızlık çeşitlerinin fiyatları 30-150 TL arasında farklılık göstermektedir.

Sigara Ağızlığı Kullanımının Faydaları

Sigara ağızlığı faydaları oldukça çeşitlidir. Sigara ağızlıkları, sigaradaki katran ve nikotini emerek bu zararlı maddelerin sizlere aktarılmasının önüne geçerler. Filtreleme yöntemi kanserojen etkisi olan bu maddelerin vücudunuzdan uzak tutulması üzere yetersiz kalmaktadırlar. Fakat sigara ağızlıklarında katran ve nikotinin vücudunuzdan uzak tutulma oranı filtrelere göre %12 daha fazladır. Sigara ağızlıkları kullanarak lezzetli bir tütün içme deneyimi yaşayabilirsiniz. Sigara ağızlıkları estetik görünümleri ve sigaranın zararlı yönlerini uzak tutmaları ile en sık tercih edilen tütün içme aksesuarlarından bir tanesi olarak bilinirler. Piyasada bulunan sigara ağızlıklarının fiyatları 30 Türk Lirası ila 150 Türk Lirası arasında farklılık göstermektedir. Standart olarak 9 mm ölçüsünde üretilirler. Extra slim ve tütün saranlar için ağızlık modelleri idealdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ