Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşap Mumluk

Ahşap şamdan çeşitlerimiz birbirinden göz alıcı ve kibar modelleriyle sizleri bekliyor. Ahşap mumluk eski zamanlardan bu yana kullanılan bir mumluk çeşididir. Ahşap mumluk süsleme için en ideal mumluktur diyebiliriz. Ahşap mumluk boyama için de boyanmamış hazır mumluklarımız satışa sunulmuştur. Ahşap mumluklar nikah şekeri koymak için de çok tercih ediliyor. Fener özelliğinde ahşap mumluklar olduğu gibi sitemizde harfli ahşap mumluklar da bulunuyor. Ahşap oymacıları ve marangozlar zarif mumluklar yapmak için sadece birkaç ekipmana ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle ahşap, mumluk yapımında çok tercih edilir. Ayrıca ahşap mumluklar diğer mumluk tiplerine oranla daha dayanıklıdır ve daha az bakım gerektirirler.

Ahşap Tealight Mumluklar Güvenli Mi?

Ahşap mumluklarda tealight mum kullanımı olabilecek en güvenli kullanımdır. Tealight mumların tutucusu mutlaka metal olmalıdır. Bu bölüm kesinlikle ahşap olmamalıdır.

Ahşap mumluklar dekoratif özelliklerinden dolayı çok tercih edilirler. Tasarımları farklı ahşap parçaları kullanan çok basitten başlayarak çok özenli oyulmuş ürünlere kadar çeşitlilik gösterir. Aslında ahşap dayanıklılığı, dokusu ve çeşitli desenler yapılabilmesi açısından mumluk yapımına en uygun malzemelerden biridir.

Ahşap mumluklarımız mumları sabit tutacak ve ışığı odalara etkili şekilde dağıtacak biçimde tasarlanmıştır. Ahşap mumluklar evdeki bütün mumları görüntülemek için idealdirler. Ahşap yüzyıllardan bu yana mumluk yapımında kullanılan bir malzemedir.

Ahşap Mumluk Çeşitleri

Ahşap mumluklar sitemizde farklı tip ve tarzda mevcuttur. Bu oturma odalarında kullanım için tasarlanan büyük avize tipi asma mumluklardan küçük odalarda kullanılmak üzere tasarlanan daha küçük boyutlu mumluklara kadar değişir. Sitemizde bulabileceğiniz Afrika desenli mumluklar ayırt edici tasarımlarıyla evde mükemmel bir ortam yaratabilirler.

Dış mekan mumlukları ise tealight mumlar ile birlikte kullanılan yüzeye açılmış delikli büyük tahta boşlukları olan kütük mumluklardır. Bu ahşap mumluklar her türlü dış mekanda verilecek partilerde kullanmak için idealdir. Üstelik bu tip mumluklar bahçe vb. herhangi bir dış mekanda belli bir ambiyans yaratabilen, yeterli mum ışığı sağlarlar.

Renk

Ahşap mumluklar çok çeşitli renklerde olabilir. Bu renk temel olarak 2 özelliğe dayanır. Bu özellikler şunlardır:

  1. Ahşabın veya uygulanan boyanın doğal rengi,
  2. Tahtaya uygulanan boyama işlemleridir.

Ahşap mumluklar soluk tonlarda olabildiği gibi, koyu tonlarda da olabilirler. Çağdaş yaşam alanları için soluk/ açık renkli mumlar önerilir.

Ahşap Mumluklar Odanızı Çekici Hale Getirir

Çam ağacının soluk renkleri iç mekanda en çok kullanılan renklerdir. Koyu meşe renkli mumluklar da aynı derecede popülerdir. Birçok geleneksel ortamda ve aktivitede koyu meşe renkli ahşap mumluklar kullanılırlar. Meşe ağacı mumluğun, kendi orijinal rengi dikkate alınarak,  açık renk mumlarla kullanımı tavsiye edilir.

Farklı şekillerde, boyutlarda, desenlerde ve renklerde ahşap mumluklar web sitemizde size sunuluyor. Her biri mumu ve ürettiği ışığı zarif bir şekilde göstermek için olabilecek en verimli şekilde tasarlanmıştır. Aslında ahşap mumluklar evinizde kullandığımız farklı türdeki doğal mumları sergilemek için kullanılabilecek en mükemmel ve en hoş yöntemdir.

Boyalı ahşap mumluklar sitemizde çok çeşitli renklerde mevcuttur. Böylece onları evinizin mobilya ve renk düzenine uygun olarak kullanabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz takdirde ahşap mumlukları istediğiniz renkte boyanmış olarak da yollayabiliriz. Renkli ahşap mumluklar bir odanın dekorasyonunu kolayca koordine eder. Bu nedenle birkaç renkli ahşap muma yatırım yapmak odanızın daha da çekici görünmesini sağlayacaktır.

Ahşap mumluğunuzu evinizde sabit bir noktaya yerleştirmeyi planlıyorsanız, karar vermeden önce  alacağınız şekli ve boyutu iyice düşünün. Çok küçük veya çok büyük https://www.arkadastobacco.com/ahsap-mumluk seçimi odanın dekorunu güzelleştirmek bir yana daha da kötü hale getirebilir.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ