Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşap Kupa Bardak

Ahşap kupa bardak kullanışlı ve hoş bir görseli olan hediye seçeneklerinden bir tanesidir. Popülerliği son zamanlarda artan bu şık kupaları ofiste, evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok çeşidi olan ahşap kupa bardaklar dekor amaçlı da kullanılabiliyor.

Ahşap kupa bardak çeşitleri

Hediyelik eşya kategorisindeki en kullanışlı olanı kupa bardaklardır. Kupa bardaklara gün içerisinde çok kez ihtiyacımız oluyor. Ahşap ürünler her zaman daha fazla ilgi görmüştür. Bunun da en büyük sebebi ahşap ürünlerin yarattığı nostaljik görünümdür. Ahşabın nostalji katarak yarattığı güzel havanın kupa bardaklarda kullanılması da hediye önerileri listesinde ilk sıralarda yer almasına sebep oluyor. Birbirinden güzel desenlere ve modellere sahip ahşap kupa bardakların bazıları şu şekildedir;

  1. Ahşap kapaklı kaşıklı kupa bardak; bu kullanışlı kupa bardakların üzerinde bulunan ahşap kapak sayesinde içeceklerinizin hem ısısı korunuyor hem de kupanın içerisine toz girmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. Yanın da bulunan kendi kaşığı sayesinde de ekstradan bir kaşık kullanmanıza gerek kalmadan içeceklerinizi tüketebiliyorsunuz.
  2. Kişiye özel ahşap kupa bardak; Bitki çaylarınızı, kahvenizi, sıcak ve soğuk bütün içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz doğal ahşap bardaklar ile sağlığınızı da korursunuz. Bu tarz kişiye özel yazıların veya notların yazılığı olduğu ahşap kupa bardak çok hoş bir görsele sahiptir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ