Web sitemize hoşgeldiniz.

Adana Zippo Çakmak Satış Noktaları

Yeni dünyada pazarlama yöntemleri de bir hayli farklı yöntemlerle gelişiyor. Örneğin mağazaların yerini artık yavaş yavaş internet satışları aldı. Öyle ki çoğu teknoloji mağazası bir internet satışı yapan ortalama büyüklükteki siteye bile yetişemeyebiliyor. Bu durum zippo mağazaları için de geçerli. Sadece İstanbul içinde birkaç şubesi bulunan zippo, yurt içinde daha fazla zippo bayileri açacak mı bilinmez. Ancak orijinal zippoların internetten de satıldığını düşünürseniz bu hiç de olası değil. Bu yüzden bazı büyükşehirler mesela Adana zippo çakmak satış noktaları konusunda pek bir alternatife sahip değiller.

Zippoyu Nereden Alırım?

Ancak bu sizin de bir zippo sahibi olmanıza engel değil. İnternetten çok çabuk bir zippo siparişi verebilirsiniz. Hatta çoğu siteden, zipponun kendi sitesinden bile isme özel zippo çakmak siparişi verebilirsiniz. Böylece hediye edebileceğiniz çok güzel bir zippoyu evinizden çıkmadan seçmiş ve ısmarlamış olacaksınız. Ancak internetten sipariş verirken çok dikkatli olmalısınız. Bazen ürünü anlatırken kelime oyunu yapıp size sahte zippo gönderebilirler.

Orijinal Zippoyu Nasıl Anlarım?

İster bir mağazadan alın isterseniz internetten alışveriş yapın orjinal zippo nasıl anlaşılır bilmelisiniz. Özellikle ürünlerin görsellerini incelerken eğer orijinal zippo ise çakmağın alt kısmına bakın. Orada “Made İn USA” ve “Bradford PA” ifadeleri olmalı çünkü zippo çakmaklar sadece Amerika’da üretilir. Bunun dışında da üretimi olmaz. Ayrıca zippo çakmakların yine alt kısmında iki tarafta anlamsız gelebilen simgeler olur. Bunlar aslında tarih kodlarıdır. Çünkü zippo ürünlerinin üretildiği tarihi nokta, çizgi, büyük harf, Roma rakamı veya sayılarla gösterir. Bunu hemen internetten karşılaştırıp elinizdeki zipponun orijinal mi sahte mi olduğunu anlayabilirsiniz. Mesela “C 11” yazan bir zippo Mart 2011 tarihinde üretilmiş demektir. Yine kapılarının menteşelerine baktığınızda taklitlerin menteşeleri kendini hemen belli eder. Taklit zippoların menteşeleri genelde çok aralıklı ve paslı gibi bir renkte olur. Ayrıca zipponuzun daha verimli çalışabilmesi için de mutlaka orijinal zippo benzini kullanmanız gerektiğini unutmayın. Çoğu zaman zippo benzini yerine başka yanıcı maddeler konulsa da bu yanıcı maddeler aslında zipponun her koşulda yanması garantisini de geçersiz kılar. Çünkü zippo benzini aslında çok yanıcı bir kimyasaldır ve cilde değdiği anda bile cildi tahriş eder.

Zippo Fiyatları

Zippo eğer orijinal ürünleri ve orijinal zippo benzini kullandığınız takdirde size ömür boyu garanti verir. Yani siz ya da torunlarınız da aynı zippoyu kullanabilirsiniz. Eğer bozulursa ya yenisini ücretsiz gönderirler ya da ücretsiz tamir ederler. Bu yüzden zippo çakmak fiyatları 150 liradan başlasa da aslında zippo çakmak ucuz denilebilir. Ayrıca yakında D&R mağazalarında da satılacak olan zippo çakmaklara buralardan da ulaşabilirsiniz. Böylece tüm şehirler ve Adana zippo çakmak satış noktaları konusundaki eksikliğini de gidermiş olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ